Strona: Warsztaty "Time to move" / Politechnika Rzeszowska

Warsztaty "Time to move"

2024-04-19

W dniu 18.04.2024 odbyły się warsztaty integracyjne „Time to move” dla studentów programu Erasmus.

Podczas warsztatów studenci mieli okazję zapoznać się z oferta programu Eurodesk, a także przedstawione zostały im założenia tegorocznego Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Uczestnicy dowiedzieli się jak wziąć udział w wydarzeniach realizowany w ramach ETM24 oraz wzięli udział w grach integracyjnych na temat Europy i Unii Europejskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do wydarzenia, aby zgłębiać tajniki programu Eurodesk, odkrywać bogactwo europejskich możliwości i cieszyć się różnorodnością kultur, języków i tradycji!

Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży 2024 oraz Eurodeskowego Konkursu Grantowego.

Powrót do listy aktualności